Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak walczyć z przedwczesnym wytryskiem?
#1
Przedwczesny wytrysk to problem wielu panów a właściwie wielu par. Mężczyźni dotknięci tym problemem maja niskie poczucie swojej wartości i bardzo niską samooceną, ponieważ nie czują się dobrymi kochankami nie mogąc zadowolić swojej partnerki podczas stosunku seksualnego. Przedwczesny wytrysk ma trzy formy. Zbyt przedwczesny-mówimy o nim wtedy, gdy do wytrysku dochodzi jeszcze w trakcie gry wstępnej a członek nawet nie zbliżył się do pochwy. Przedwczesny wytrysk-pojawia się tuż przed stosunkiem lub zaraz po zatknięciu się członka z pochwą. 

Zbyt wczesny wytrysk-pojawia się po kilku, kilkunastu ruchach członka w pochwie lub gdy następuje na tyle wcześnie, że nie sposób w tak krótkim czasie zadowolić partnerkę. Tego typu zaburzenia mogą mieć wiele przyczyn. 


[Obrazek: przedwczesny-wytrysk-c.jpg]

Mogą to być przyczyny typu zdrowotnego lub psychicznego. Warto, więc skontaktować się z lekarzem, aby mógł fachowo ocenić nasz problem. Jeżeli przedwczesny wytrysk spowodowany jest przyczynami związanymi z zdrowiem lekarz może przepisać lekarstwa, które pomogą pozbyć się tego problemu. Jeżeli natomiast przyczyny leżą w psychice to najlepiej zacząć samodzielnie się leczyć. Istnieje wiele ćwiczeń na poprawę, jakości stosunku. 

Można wykonywać ćwiczenia samemu lub wraz z partnerką. Również seksuolog może nam pomóc wskazując nam odpowiednie ćwiczenia dla naszego problemu. Na rynku istnieją również środki chemiczne. Są to maści i żele znieczulające członka. Maja one za zadanie lekko znieczulać cała powierzchnię członka tak, aby zmniejszyć doznania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości