Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje ogólne
#1
Przedwczesny wytrysk to problem wielu panów. Jest to jeden z najczęstszych zaburzeń seksualnych. O przedwczesnym wytrysku mówimy, kiedy do uwolnienia ejakulatu dochodzi zanim partnerzy doznają satysfakcji seksualnej. 


[Obrazek: przedwczesny-wytrysk.jpg]
Dla mężczyzn jest to poważny problem. Z tego tytułu czują się oni mniej wartościowi. Przedwczesny wytrysk sprawia, ze mężczyzna myśli o sobie, jako o kiepskim kochanku, co zaburza jego samoocenę. Do przedwczesnego wytrysku dochodzi najczęściej, gdy mężczyzna jest bardzo podniecony. Sam kontakt z waginą może skutkować uwolnieniem ejakulatu. 

Zdarza się również, ze jeszcze przed stosunkiem dochodzi do wytrysku. Niestety zdarza się, ze przedwczesny wytrysk staje się powodem rozpadu dobrze funkcjonującego związku. Bardzo ważną rzeczą jest leczenie przedwczesnego wytrysku. Często mężczyźni dotknięci tym problemem próbują leczyć się sami, stosując domowe metody. Najczęściej jest to masturbacja przed stosunkiem, picie alkoholu lub skrócenie gry wstępnej. Spora grupa mężczyzn cierpiących z powodu przedwczesnego wytrysku stosuje ogólnodostępne na rynku różnego rodzaju maści znieczulające. Stosując takie środki należy koniecznie pamiętać, aby stosunek w takim przypadku odbył się koniecznie w prezerwatywie. 

W innym wypadku również partnerka będzie znieczulona i nie odczuje satysfakcji z stosunku. Niejednokrotnie pomocne w walce z przedwczesnym wytryskiem są różne ćwiczenia i metody treningowe. Jeśli to nie pomaga lekarz może przepisać specjale lekarstwa, które pomogą uporać się z problemem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości