zaburzenia erekcjiZaburzenia erekcji to schorzenie, które dosięga coraz większą liczbę mężczyzn na całym świecie, w różnym wieku. Niegdyś przyjęty został stereotyp, że problemy z potencją to schorzenie, które dosięga tylko i wyłącznie mężczyzn starszych lub w podeszłym wieku. Dziś niestety jest inaczej, a stereotyp stał się prawdziwym mitem. Coraz więcej mężczyzn w kwiecie wieku uskarża się na problemy z osiągnięciem erekcji lub jej utrzymaniem.

Za tym zjawiskiem może stać wiele przyczyn od złego trybu życia poprzez zaburzenia hormonalne czy psychiczne. Jedno jest jednak pewne unikanie leczenia tego przykrego problemu może prowadzić do trwałych i nieodwracalnych zaburzeń układu płciowego. Jednym z najpopularniejszych dostępnych medykamentów, o którym słyszał chyba każdy jest lek o nazwie „Viagra”.

Dostępny na receptę w różnych opakowaniach. Zaleca się używanie go na ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem. Należy jednak pamiętać, że lek jak wiele innych z tej kategorii wymaga stymulacji seksualnej by pobudzić do działania, a w rezultacie osiągnięcia pełnego i trwałego wzwodu. To jeden z najpopularniejszych, ale i najstarszych leków dostępnych na Polskim rynku wspomagających leczenie zaburzeń erekcji u Panów w każdym wieku. Należy jednak pamiętać, że jest to lek i należy go stosować zgodnie z zaleceniami lekarza specjalisty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *