Kamagra w cukierku

kamagra w cukierkuKamagra Soft Tabs – tak nazywa się tytułowy lek. Jest to odmiana oryginalnej Kamagry, jednak występuje w innej, łatwo przyswajalnej formie. Występuje on w postaci miękkich tabletek do żucia i oferowany jest w 4 owocowych smakach.

Dostępne smaki: truskawka, pomarańcza, banan i ananas.  Zażywanie leku w takiej postaci jest o wiele przyjemniejsze niż połykanie gorzkich tabletek. Jeżeli chodzi o samo działanie, to wersja cukierkowa niczym nie odstaje od Kamagry w tabletce.

Kamagra to lek generyczny, bazujący na skladniku aktywnym – Cytrynian Sildenafilu który występuje w Viagrze. Leki mają ten sam skład i nie różnią się praktycznie niczym oprócz ceny. Kamagra jest lekiem tańszym, ponieważ jest produkowana w Indiach gdzie dostępna jest tańsza siła robocza. Wydając pieniądze na leki za tą samą kwotę możemy dostać dwa razy więcej Kamagry w porównaniu z Viagrą.

Nie zapominajmy o kontakcie z lekarzem przed zażyciem leku. Każdy ma inny organizm i dawki powinny zostać dobrane indywidualnie.

Standardowa dawka Kamagry to 100mg, nie zaleca się zażywać więcej tabletek jednego dnia. Na niektóre osoby działa mocno nawet ćwierć tabletki.

Kamagra działa już po około 30 minutach, spożywamy ją poprzez połknięcie tabletki oraz popicie wodą.

Oprócz wersji w cukierku Kamagra występuje również w postaci żelu oraz tabletki musującej rozpuszczalnej w wodzie.

Czas po jakim tabletka uaktywnia się w naszym organizmie to około 30 minut. Przy wersji żelowej lub w cukierku działanie odczuwalne jest już po 15 minutach. Wersje łatwo przyswajalne są też bardziej łagodne dla wątroby.

Należy pamiętać, że Kamagra nie będzie powodowała erekcji jeśli nie będziemy podnieceni. Potrzebna jest więc stymulacja seksualna do osiągnięcia mocnej erekcji.

Kamagry, również tej w cukierku nie łączymy z alkoholem oraz innymi lekami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *