Jeśli podoba Ci się efekt przyjęcia standardowego Apcalisu, ale nie podoba ci się pomysł zażywania tabletek, to Apcalis Oral Jelly to idealne rozwiązanie. Istnieje wielu pacjentów, którzy zgadzają się, że połykanie tabletek należy do przeszłości.

Co powinieneś wiedzieć o  Apcalis w żelu

Zasadniczo jest to świetna wersja standardowego Apcalisu stworzona przez wiarygodnego producenta, który zawiera ten sam aktywny składnik – TadalafilGłównym powodem, dla którego coraz więcej pacjentów przestawia się na tę formę jest to, że zapewnia im ten sam efekt, ale zaczyna działać znacznie szybciej. Potrzeba mniej niż 15 minut, aby Apcalis Oral Jelly zaczął działać. Ten lek jest zapakowany w wygodną saszetkę, dzięki czemu możesz z łatwością zmieścić go w kieszeni lub portfelu. Aby zacząć go używać, wystarczy oderwać jego róg i wyciągnąć galaretkę. Kolejną wspaniałą rzeczą jest to, że jest w owocowych smakach, które na pewno Ci się spodobają.

Główne zalety stosowania Apcalis w żelu

Istnieje wiele powodów, dla których powinieneś przejść na ten lek, na przykład:

  1. Poprawia przepływ krwi do spraw prącia, zapewniając w ten sposób lepsze i silniejsze erekcje.
  2. Możesz skorzystać z krótszego czasu reakcji w porównaniu do standardowych pigułek, ponieważ galaretka zaczyna działać dopiero po 15 minutach.
  3. Jego działanie może trwać do 36 godzin.
  4. Ta forma Apcalis jest bardziej poręczna i wygodniejsza w użyciu.
  5. Jego konsumpcja jest łatwiejsza, ponieważ jest dostępna jako galaretka o smaku owocowym.
  6. Nie musisz wcześniej planować swojej aktywności seksualnej.

Jak Apcalis Oral Jelly Funkcje

Należy pamiętać, że ten lek należy do klasy leków zwanych inhibitorami PDE-5.Działa poprzez rozluźnienie mięśni i poprawę przepływu krwi w obszarach prącia, dzięki czemu oferuje skuteczne rozwiązanie tym mężczyznom, którzy mają pewne problemy z erekcją. Jego spożycie pozwala na poprawę erekcji.

Jak powinno się go używać? Dobrą wiadomością jest to, że proces ten jest dość prosty, ponieważ jedyną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to połknąć Apcalis w żelu około 15 minut przed twoim stosunkiem seksualnym. Poza tym można wycisnąć tę galaretkę do łyżki stołowej lub zmieszać ją z dowolnym sokiem, który preferujesz, dzięki czemu jego użycie jest dość proste.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *