zroznicowana-dietaCzy jest w ogóle coś takiego? Tak! Stosując odpowiednie produkty spożywcze jesteś w stanie poprawić swoją kondycję seksualną, lepiej się poczuć oraz być ogólnie zdrowszym. Taka dieta wzmocni Twoje możliwości seksualne poprawiając Twoje libido, erekcję oraz podnosząc Twoje możliwości płodne.  Bardzo możliwe, że dzięki temu nie będziesz musiał stosować drogich leków, a efekt samej diety będzie o wiele lepszy.

Jedną z rzeczy które można poprawić w diecie na potencję jest ograniczenie mięsa. Zarówno wołowina, drób, jajka i produkty mleczne nie koniecznie są dobre dla Twojej sprawności seksualnej.  Często mówi się, że wegetarianie są zdrowszymi ludźmi i mają większe możliwości seksualne, dzieje się tak, nie koniecznie dlatego, że nie jedzą po prostu mięsa, a dlatego, że są bardziej świadomi tego co spożywają i wyłączenie mięsa z diety jest tylko jednym z kroków które podjęli w swoim sposobie żywienia. Zwróćmy uwagę na to, że w mięsie bardzo często zawarte są różne antybiotyki, sterydy i inne środki chemiczne które z pewnością nie służą poprawie zdrowia i Twojej erekcji.

Magiczne Warzywa

Warzywa są jednym z tych elementów pożywienia które poprawiają zdrowie. Można je jeść w dużych ilościach i nie będą one miały wpływu na wzrost wagi czy jakiekolwiek negatywne skutki.  Najzdrowszymi z warzyw są warzywa zielone, m.in. brokuły, szpinak, sałata czy pietruszka.

Zdrowe tłuszcze

Nie samymi warzywami człowiek żyje, jednym z istotnych elementów diety u człowieka jest też spożywanie tłuszczów. Tłuszcze regulują naszą gospodarkę hormonalną i są odpowiedzialne m.in. na poziom testosteronu. Dlatego tak ważne jest spożywanie zdrowych tłuszczy, a nie tych z McDonalda.

Do zdrowych tłuszczy zaliczamy migdały,  różnego typu orzechy, pestki z dyni czy oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia.

Owoce

Są jednak tylko dodatkiem. Owoce powinniśmy spożywać z umiarem, ponieważ w takich ilościach nam pomogą, jednak w dużych ilościach mogą powodować odkładanie się tkanki tłuszczowej ze względu na zawartość cukru. Spożywane z umiarem są źródłem dużej ilości witamin i minerałów tak potrzebnych w życiu mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *