Wcześniej w tym miesiącu producent luksusowych zabawek erotycznych LELO przewidział, że seks analny, masaż prostaty i kołkowanie (czynność, w której kobieta zmienia tradycyjne role z mężczyzną i przenika go analnie) idą w kierunku największych trendów seksualnych w 2016 roku. zachęcające, ponieważ masaż prostaty przynosi wiele korzyści , i pokazuje, że stygmatyzacja gry analnej wśród heteroseksualnych mężczyzn jest kwestionowana.

Najsilniejszym argumentem przemawiającym za tym przewidywaniem był jednak wzrost sprzedaży LELO przez masażystę prostaty. Firma odnotowała wzrost o 200 procent w 2015 r. W oparciu o ten czynnik LELO przewiduje jeszcze większy imponujący wzrost o 400 procent w 2016 r. LELO dodał do zasadność ich przewidywania z przyznaniem, że otrzymują ogromną liczbę zapytań dotyczących wszystkich rzeczy związanych z prostatą, w tym: w jaki sposób czyn powinien być wykonany bezpiecznie, które zabawki są najlepsze dla orgazmu związanego z prostatą i tak dalej.

Jeśli więc zaciekawi Cię jakakolwiek ciekawość masażu prostaty u twojego partnera, pozwól mi zachęcić Cię do zrobienia zdjęcia dzięki informacjom z badań LELO:

1. Ponieważ nie jesteś sam, jeśli chcesz coś spróbować

Według ostatniego sondażu LELO, 80 procent kobiet przyznało, że wykona masaż prostaty na swoim partnerze.

2. Ponieważ piętno jest w przeszłości

Nie, że powinieneś dbać o to, co myślą inni, ale jeśli jesteś zdenerwowany, aby porozmawiać o tym ze swoim partnerem, może to pomóc wiedzieć, że 71 procent mężczyzn w związku próbowało lub przynajmniej przyznało, że chciałoby spróbuj masażu prostaty . Naruszenie tematu może nie być tak kłopotliwe, jak myślisz.

3. Bo to jest coś nowego

Jeśli seks zgasł jak smutna puszka napoju gazowanego, wprowadzenie gry w tyłek jest zabawnym, zdrowym sposobem na urozmaicenie sytuacji, gdy twoje pozycje do przejścia stały się nudne.

4. Ponieważ wzmocni jego orgazm

LELO donosi, że mężczyźni stosujący prostatę bawią się podczas stosunku mają znacznie silniejszy orgazm niż ten, którego stymuluje tylko penis. O ile większy jest ten orgazm następnego poziomu? Według mężczyzn, którzy je mają, jest o 33 procent większy . Więc weź to!

5. Ponieważ będzie miał silniejszą erekcję

Przy długotrwałym stosowaniu mężczyźni zgłaszali, że ich erekcje stały się zarówno grubsze, jak i silniejsze ; więc jest w tym coś dla ciebie!

6. Ponieważ istnieje wiele produktów do zrobienia

Dostępnych jest wiele produktów do masażu prostaty dla Ciebie i Twojego mężczyzny. Chcesz wiedzieć, które są najlepsze z najlepszych? Nie szukaj dalej .

7. Ponieważ otwiera drzwi do odwrócenia ról

Masaż prostaty stanowi doskonałą okazję do odwrócenia ról. Niezależnie od tego, czy chcesz stymulować swoją prostatę zabawką, palcami, czy też chcesz nadać swojemu światu efekt, gra na prostacie jest jednym z najgorętszych sposobów, aby zmienić sytuację i zamienić role płciowe .

8. Ponieważ może pomóc zapobiec rozszerzonej prostacie i rakowi prostaty

Masaż prostaty pomaga pozbyć się nagromadzonego płynu gruczołowego w gruczołach, co z kolei uniemożliwia mężczyznom powiększenie prostaty.

9. Ponieważ może pomóc w zapobieganiu zaburzeniom erekcji

Masaż prostaty pomaga doprowadzić krew do miejsca, w którym przebywa penis, co oznacza, że masaż prostaty jest dobrym sposobem na walkę z impotencją.

10. Ponieważ masaż prostaty może być stosowany również zewnętrznie

To, że prostata znajduje się w twoim partnerze, nie oznacza, że ​​musisz tam wejść.Jeśli jesteś odrobinę przygnębiony perspektywą dotknięcia wnętrza tyłka twojego partnera , wiedz, że można go również stymulować zewnętrznie. Wszystko, co musisz zrobić, to masować pokos skóry znajdujący się między jądrami partnera i tyłek – to naprawdę takie proste. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zrób to podczas pielęgnacji penisa.

11. Ponieważ może uderzyć części penisa znajdujące się w ciele

Być może nie wiedziałeś o tym, ale większość penisa znajduje się w ich ciele – dokładnie jedna trzecia . Masaż prostaty stymuluje tę znaczną część penisa, co jest niezwykle przyjemne dla każdego, kto chce go wypróbować.